Dopasowane do Ciebie

Naszym priorytetem jest dostarczenie klientom mebli pierwszej klasy, które nie tylko będą się doskonale prezentowały, ale też spełniały swoją użytkową funkcję. Wśród dostępnych w ofercie opcji znajduje się możliwość wykonania łóżka według projektu, na zamówienie indywidualne. Tym samym, mogą Państwo dowolnie dobrać poszczególne elementy, jak tradycyjną, głęboką podstawę lub cieszącą się w ostatnim czasie dużą popularnością – nowoczesną, płytką. Co więcej, podstawa łóżka na zamówienie, według własnego projektu, może być tapicerowana. W tym celu sięgamy po tkaniny o interesujących i zwracających uwagę splotach, wyróżniających się ciekawą fakturą oraz kolorystyką. Pracujemy również na materiałach powierzonych przez klienta.

Komfort użytkowania

Perfekcyjna dbałość o szczegóły oraz dopasowanie do indywidualnych wymagań klienta – to główne cechy charakterystyczne naszych produktów, które nieustannie zdobywają sobie nowych, usatysfakcjonowanych ich doskonałą jakością użytkowników. Łóżka na zamówienie Hypnos są produkowanymi ręcznie arcydziełami, doskonale prezentującymi się w każdej sypialni, zarówno tej urządzonej w tradycyjnym stylu, jak i takiej o nowoczesnym charakterze. Każdy element stanowiący część konstrukcji naszych wyrobów wykonywany jest przez doświadczonych fachowców, z pasją, zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem podchodzących do swojej pracy. W rezultacie, mogą Państwo codziennie cieszyć się komfortowym snem i możliwością relaksu na wykonanym na zamówienie łóżku.

Wachlarz dostępnych opcji

Kolejną opcją zasługującą na uwagę z pewnością jest możliwość wbudowania w łóżko według własnego projektu, na zamówienie indywidualne, funkcjonalnej szuflady na pościel oraz wykończenia jej wokół sukienką. Następnie, w zależności od typu podstawy, na którą klient się zdecydował, dobierane są różnego rodzaju nogi – od wysokich lub niskich i drewnianych, poprzez chromowane, aż po praktyczne kółka. Do każdego łóżka na zamówienie i według własnego projektu możemy również zamontować tapicerowane wezgłowie. Jest to element, który nie tylko świetnie prezentuje się w sypialni, nadając pomieszczeniu przytulnego charakteru, ale też dodatkowo wpływa na komfort użytkowania. Pozwalają na wygodne oparcie głowy, na przykład podczas czytania książki przed snem.

Klientom poszukującym standardowych rozwiązań proponujemy zaś modele o następujących parametrach:

  • Standardowe szerokości: 75cm, 90cm, 100cm, 120cm, 135cm, 140cm, 150cm, 160cm, 180cm, 200cm.
  • Standardowe długości: 190cm, 200cm, 210cm, 220cm.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, zainspirowania się zaprezentowanymi meblami i skorzystania z oferowanych możliwości. Efektem współpracy będą wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju meble do sypialni, stworzone według Państwa własnego projektu.